Події в нашому житті

Про зустріч гостей

29 серпня 2013 року до міста Мукачева завітала знімальна група Нового каналу зі своїм новим проектом «Зупиніть! Я закохалася!» Вихованцям дошкільного навчального закладу № 17 випала честь вітати учасниць цієї телевізійної шоу-програми. На чолі з керівником закладу Чепак М.І. та в супроводі свого вихователя Сюч Є.І. дошкільнята,  проявляючи справжню  гостинність, пригощали юних красунь смачними запашними фруктами. Маленькі хлопчики та дівчатка вмить відчули себе справжніми зірками телебачення і залюбки позували для фото.

Про зустріч делегації

08 вересня 2013 року до нашого міста завітала делегація з Угорщини - "Карпатський Експрес". Він вже не вперше мандрує нашим краєм. Цього разу місцем екскурсіє було обрано Мукачево. Делегацію урочисто зусріли у стінах Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Ф.Ракоці ІІ. Вихованці нашого садка разом з учнями школи підготували дуже гарний концерт, подарувавши присутнім букет чудових угорських народних пісень, чим неабияк здивували і потішили гостей!

Участь вихованців в Європейському тижні мобільності (з 16 по 21 вересня 2013 року)

Участь в Параді дошкільних закладів міста з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля 27 вересня 2013 року

Про осінні свята

Надзвичайно яскраво й весело відбулися в садку осінні свята. Діти разом з вихователями і музичними керівниками ретельно готувалися до них: розучували пісні, вірші, ролі в невеличких інсценівках, виготовляли кумедні поробки з природніх матеріалів. Під час свят дошкільнята пригадували характерні ознаки осені, осінніх явищ природи, передаючи їх настрій у піснях, віршах, хороводах; артистично виконували ролі. Залюбки малята приймали участь у веселих іграх, в ході яких демонстрували свої знання про овочі та фрукти, про технологію приготування окремих страв (супу, компоту), звичаї, пов’язані зі збором осіннього врожаю.

Тиша спадає на землю усюди…

Тиша та ніжність у наших серцях.

Ангел співає: «Радійте всі люди!

Тіштеся, земле та небеса!»

Грудень місяць у дошкільному закладі видався щедрим на свята. Вихованці закладу відсвяткували чудові зимові свята, сповнені тепла й любові: свято Миколая, Різдва Христового, Нового року. Дошкільнята розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи, в невеличких інсценівках відтворювали події з життя Ісуса Христа. Лунали пісні, колядки не тільки угорською, а й українською мовою. Знайшлося місце й для веселих новорічних та різдвяних ігор. Діти залюбки приймали в них участь, пригадуючи звичаї угорського народу, пов’язані зі святкуванням Різдва.

"Гостей радо зустрічаємо, вправність свою охоче демонструємо!"

В рамках підготовки до проведення "Тижня безпеки дитини" у закладі відбулися цікаві заходи для дітей: театралізована вистава "Кицин дім" (під час якої малята закріпила свої знання про протипожежну безпеку в побуті); також до вихованців закладу завітала "Агітбригада Світлофор" у складі вихованців ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 на чолі з директором Голішом Ю.І. та начальником Мукачівського МВ ДАЇ  Томашом Дуловим. Учні запропонували дітям пригадати правила вуличного руху і безпеки на дорозі.

10 квітня 2014 року до дошкільного закладу знов завітали гості: учасники засідання методичного об’єднання вихователів старших груп. На цей раз педагоги закладу, зокрема вихователь старшої групи Сюч Є.І. ділилася власним роботи з дітьми стосовно основ безпеки життєдіяльності, а її вихованці демонстрували рівень здобутих на заняттях знань з питань, повязаних з безпекою в побуті (правила поводження з електроприладами, косметичними і пральними засобами, лікарськими препаратами, інструментами, з гострими та колючими предметами); у природному довкіллі (правила поведінки з дикими та свійськими тваринами, під час грози); на дорозі (види дорожніх знаків, їх назви та призначення); на ігрових майданчиках, на вулиці (безпечні місця для ігор). Під час заняття дошкільнята переглянули цікавий мультфільм із серії «Уроки обережності тітоньки Сови» на тему «Опіки», обговорили його зміст.

З метою закріплення знань та підведення підсумків заняття вихователь запропонувала дітям виконати кілька тестових завдань в малюнковій формі («Хто з дітей правильно поводиться з незнайомцем», «Хто з дітей правильно поводиться у ліфті», «Хто з дітей вибрав безпечний електроприлад», «Обведи предмети, якими можна порізатися»)